Lejlighed i Almuñécar, salg
sags nr.: AP0039
148.000€ (-9%)
Pris: 134.000€
- Bebygget areal 50 m²
- Soveværelser 1
- Bad 1
udviklings detaljer
- Type: Lejlighed
- Køb eller Salg: Salg
- Provins: Granada
- By: Almuñécar
- Soveværelser: 1
- Bad: 1
- Bebygget areal: 50 m²
- Overflade bygget: 56 m²
- Ejendomstype: Nybyggeri
- Energi-certificering (consumo):
Ekstra
- Etage: 3º
informations forespørgsels
For mere information om denne ejendom, udfyld nedenstående oplysninger.
du/de kan også kontakte:
+34609292344
mereEnergi-certificering
Energi-certificering: TA